Partnerzy

https://www.atlas-warszawa.pl/ – pracujemy na materiałach z najwyższej półki, aby nasi klienci mogli cieszyć się swoją nową kuchnią bez uszczerbku na jakości i estetyce. Nasze kuchnie zbudowane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak ceramika i kamień, co zapewnia elegancki wygląd w całym domu. Aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, oferujemy kompleksowe pakiety usług dla każdego realizowanego przez nas projektu. Pakiety te obejmują wszystko, od konsultacji projektowych po montaż i instalację.

https://architekturawnetrz-krakow.pl/ – projektowanie wnętrz to proces, który wymaga czegoś więcej niż tylko umiejętnego doboru materiałów, perfekcyjnej kreacji przestrzeni czy profesjonalnego zarządzania budżetem. To przede wszystkim umiejętność słuchania tego, co mówisz i czego potrzebujesz.

https://www.eljotexpert.pl/ – oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wyburzeń i rozbiórek. Zaczyna się od wydania pozwolenia na rozbiórkę, a kończy na wyburzeniu obiektów. Świadczone są wszelkiego rodzaju usługi rozbiórkowe, od fazy wstępnej projektu do zakończenia pracy, w tym zarówno fizyczna jak i mechaniczna likwidacja obiektów. Zarówno wyburzenia ręczne, jak i mechaniczne oferowane są w ramach naszych usług likwidacyjnych, które obejmują zarówno rozbiórki, jak i wyburzenia mechaniczne. Zapewniamy zarówno rozbiórkę ręczną, jak i mechaniczną, która wiąże się z wykorzystaniem elektronarzędzi, takich jak sprzęt alpinistyczny. Koparki wyburzeniowe, ładowarki i inny ciężki sprzęt dostępne są również oprócz technik pirotechnicznych. Oczywiście zastosowana metoda jest uzależniona od warunków panujących w danym miejscu.